Nie da się ukryć, że każda przestrzeń ma swoje możliwości jak i ograniczenia. Naprawdę często zachodzi wymóg reorganizacji. W tym wypadku wspaniałym rozwiązaniem są mobilne ścianki działowe.

Jakie jest zastosowanie mobilnych ścian?

Ściany modułowe to system kilku elementów zawieszonych na konkretnych prowadnicach które są przymocowane do sufitu. Zapewnia to łatwość użycia a także tworzenia przestrzeni obok. Ściany mobilne są również w posiadaniu takich parametrów, jak dźwiękoszczelność, co pozwala nie tylko na oddzielenie przestrzeni, jak również zapewniają prywatność. System ścian przesuwnych może być dostosowany do potrzeb danego pomieszczenia a także wymagań klienta, a to sprawia, że,systemy ścian przesuwnych dają wiele możliwości.

Mobilne ścianki działowe – do małych mieszkań?

Domy mają podział ich przestrzeni który wynika z projekt architektonicznego|projektu jaki został zrealizowany na etapie budowy. Ściana akustyczna mobilne zapewnia dodatkowe możliwości organizacji wnętrz. Takie użycie daje dużo możliwości nie tylko w otwartych pomieszczeniach, ale przede wszystkim pozwala na nowoczesny podział wnętrz w małych mieszkaniach przez zwiększenie ich funkcjonalności.

Jeśli wykorzystamy ruchome ścianki działowe w mieszkaniu o małej powierzchni można z powodzeniem wyznaczać nowe strefy dając im konkretne zadania. Mobilne systemy utworzą dodatkowe miejsce do pracy, domowe biuro, jeszcze jedną sypialnię, czy pokoik gościnny. Ściany modułowe możemy też wykorzystać aby stworzyć garderobę bądź użyć ich jako przesuwne drzwi. Z powodzeniem system ten będzie mógł oddzielić również kuchnię od pozostałej części mieszkania. Możliwości jest wiele.