Przy kupnie garnituru zazwyczaj spodziewamy się, że posłuży on nam co najmniej kilka sezonów. Jest to ubiór, który kosztuje stosunkowo dużo, dlatego mamy w stosunku do niego pokaźne nadzieje. Garnitur musi się właściwie prezentować i poprawnie układać się naszej sylwetce. Tak więc należy pomysleć nad wybraniem garnituru na miarę.

Szycie garniturów na miarę – jak wygląda?

Garnitur szyty na miarę to wieloetapowy proces, na który składa się współpraca krawca i klienta. Aby produkt końcowy był jednakowy z przewidywaniami klienta, powinien on jasno ustalić z krawcem swoje oczekiwania. Garnitur szyty na miarę znacząco odbiega swoją klasą od tych z popularnych sieciówek. Nie tylko pozwala na dopasowanie kształtu do wszystkich sylwetek, ale daje także szersze możliwości w kwestii doboru tkaniny. Miejmy na uwadze, że stylowy garnitur nie powinien być uszyty z tkaniny poliestrowej. Najbardziej odpowiednia jest tkanina z wełny, która jest odpowiednia na wszystkie pory roku. W zależności od okazji jak też zastosowania garnituru masz możliwość wybrać przeróżne wzory i kroje.

Garnitur szyty na miarę Katowice – dla profesjonalnego wyglądu

Garnitur na miarę to rozsądny wybór, ponieważ w garniturze pragniemy poczuć się nieprzeciętnie i wyglądać dobrze. Garnitur szyty na miarę przez to, że jest dopasowany do naszej figury, będzie świetnie prezentował się na każdym. Jeśli chcemy prezentować się profesjonalnie i gustownie nie możemy pozwolić sobie na garnitur, który jest przyciasny lub za duży. Krawiec zdejmując dokładne miary i mając szeroką wiedzę o konstrukcji strojów męskich pozwoli nam idealnie poczuć się w uszytym przez niego ubiorze. 

Źródło: sklep.alhen.pl – garnitury na miarę