Modne pantofle

modne pantofle, zdjęcie numer 1 Każdy w swoim życiu znosił już wiele par butów... Większość pań może pochwalić się znaczącą kolekcją obuwia, choćby z tej przyczyny, że mają szerszy wybór we wzorach, kolorach, wysokości obcasów czy cholewek. Czółenka, baleriny, platformy, szpilki, buty na słupku, kozaki, botki, sznurowane, kalosze, sportowe... Można dostać zawrotu głowy, tym bardziej, że nie każdy rodzaj buta pasuje do każdego stroju. To jest zazwyczaj niezrozumiała dla mężczyzn przyczyna posiadania przez kobiety nadprogramowej ilości butów w garderobie. Pod tym względem kobiety zawsze będą miały większy wybór i zdecydowanie więcej okazji do korzystania z tej przyjemności. Jedyny rodzaj obuwia, który jest bardziej standardowy i mniej krzywdzący dla mężczyzn - jeżeli chodzi o kwestię wyboru - to domowe pantofle , które są noszone chętnie przez każdego z nas, aby w domu w nogi było ciepło, żeby stopy mogły odpocząć po całodziennej bieganinie. W niektórych szafach są pochowane różnego rodzaju i rozmiaru pantofle męskie i pantofle damskie na wypadek przybycia niespodziewanych gości, którym zazwyczaj proponuje się przebranie obuwia codziennego, choćby na wygodne kapcie skórzane.

Wybór wśród domowych pantofli jest ogromny. Każdy wielbiciel domowych, wygodnych kapci znajdzie coś dla siebie, bowiem producenci prześcigają się we wzorach, kolorach, tak aby każdy mógł znaleźć i wybrać swój ulubiony model.

modne pantofle, zdjęcie numer 2Rodzaj noszonego obuwia i styl ubierania jest sposobem wyrażania siebie. Było tak zawsze i tak będzie. Ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na detale, na elementy, które adaptują do swojego domowego zacisza, a wśród nich ważnym składnikiem wypoczynku w domu stają się właśnie kapcie. Niektórzy stawiają na modne pantofle, jednak w obecnych czasach coraz bardziej zauważalny jest trend w kierunku poszukiwania produktów tradycyjnych, łączących doskonałą jakość i nowoczesność wykonania. Taką właśnie tendencję można zaobserwować również w przypadku domowego obuwia. Pantofle góralskie stały się jednym z najczęściej poszukiwanych produktów z Małopolski. Można traktować je nie tylko jako użyteczną pamiątkę z wyprawy górskiej, ale również korzystać ze zdrowotnych właściwości takich kapci, które oprócz tego, że wykonane są z naturalnych surowców, to coraz częściej są wykonane na bazie wkładek ortopedycznych. Stąd też nie trudno znaleźć pantofle ortopedyczne, które spełniają nie tylko funkcję zdrowotną, ale też mają elegancki wygląd. Warto też pamiętać, że zarówno wśród damskich, jak i męskich kapci istnieje tak samo duży wybór na każdą porę roku. Można bez większych problemów wyszukać pantofle ocieplane miękkim białym futerkiem, modele typowo zimowe dla tych, którym ciągle zimno w stopy, pantofle skórzane, które idealnie sprawdzają się w cieplejsze dni, jak i klapki skórzane, które cechują się różnej szerokości paskiem trzymającym stopę. Ten drugi model najczęściej bardziej preferują mężczyźni, szukający pod hasłem klapki góralskie domowego obuwia, które nie obejmuje całej stopy i nie trzyma pięty podczas chodzenia.

Można by rzec, że obecnie tradycja i folklor wracają do łask, wręcz stają się modne i śmiało wkraczają do naszego życia poprzez ludowe wzornictwo widoczne w wielu elementach w świecie mody. Na ulicach można zauważyć nawiązania do folkloru poprzez wzory na torebkach, materiałach, elementach ozdób. To, co kiedyś bywało spychane do naszej podświadomości powraca w najlepszym wydaniu. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, gdy u kogoś w domu zauważy tradycyjne kapcie góralskie, bowiem obecnie każda trendsetterka z przyjemnością założy pantofle regionalne.

© copyright 2006-2013 Mastel
website templates by styleshout