Hurtownia obuwia

Obuwie domowe w naszej ofercie: pantofle skórzane, kapcie i klapki

Oferujemy pantofle skórzane regionalne wytwarzane zgodnie z wieloletnią tradycją kultywowaną przez wytwórców obuwia góralskiego. Oryginalne wzornictwo i technologia wytwarzania sprawiają, że klienci wielokrotnie zamawiają pantofle, które opuszczają warsztaty wytwóców w Tylmanowej i okolicy. Nasza hurtownia dostarcza różne modele tradycyjnego domowego obuwia góralskiego - szybko i pod dowolny adres w kraju.

Pantofle regionalne

Zdobione oryginalnymi motywami góralskimi, pantofle regionalne mogą być miłą pamiątką z gór. Nasze pantofle to przede wszystkim bardzo dobry prezent dla najbliższych - wspomnienie miłych chwil spędzonych w Gorcach, Pieninach czy Beskidzie Sądeckim.

Pantofle ortopedyczne

Nasze stopy - by należycie wypoczywać - potrzebują wygodnego podłoża oraz dobrze wymodelowanej konstrukcji. Hurtownia obuwia Mastel ma w swojej ofercie modele, które są owocem długotrwałego projektowania oraz testów mających na celu wytworzenie maksymalnie optymalnej konstrukcji, gwarantującej długofalowe efekty zdrowotne. Pantofle ortopedyczne Mastel świetnie sprzedają się nie tylko w kraju ale również za granicą, w krajach Unii Europejskiej.

Pantofle ocieplane

Kto nie lubi cieszyć się ciepłem jakie dają pantofle ocieplane wełną? Nasze zmęczone stopy wypoczywają w nich znakomicie, szczególnie po ciężkim dniu pracy. W zimowe wieczory takie pantofle potrafią sprawić, że nasze stopy będą skutecznie ogrzane oraz wypoczęte.

Sandały i klapki Japonki

Idealne na plażę, basen lub spacer do parku. Są nie tylko modne ale także zdrowe, gdyż pozwalają naszym stopom oddychać; świetnie sprawdzają się w dni, kiedy dopisuje piękna pogoda.Zobacz także:

© copyright 2006-2013 Mastel
website templates by styleshout